
Монитор 21.5" SAMSUNG S22D300G (IPS, 5 мс, 1920x1080, 100Hz, HDMI/VGA) (код 148411)
3 829 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | IPS |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 19 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Интерфейсы | HDMI, VGA |
| Артикул | LS22D300GAIXUA |
| Вес (кг) | З підставкою: 2.1 кг. Без підставки: 1.6 кг. |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Регулювання нахилу |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 489.9 x 400 x 175.1 мм. Без підставки: 489.9 x 291.9 x 36.2 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 21.5" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | В'єтнам |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen) |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 829 ₴
