
Блок питания 700Вт GameMax GM-700 80+ APFC Black (код 147897)
1 869 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GM-700 80+ APFC Black |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 3 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/0 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Максимальні навантаження | Струм по лінії +12 В: 50 А. Струм по лінії +3.3 В: 20 A. Струм по лінії +5 В: 20 A. Струм одного джерела (+5 В): 2.5 А. Струм по лінії -12 В: 0.5 А |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 700 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 86 мм, 1.3 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). від перевантаження (OPP). від перевантаження через струм (OCP). від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 1 869 ₴
