
Набор инструментов с ударной дрелью Ronix RS-0001. Мощность 650Вт (код 136728)
2 559 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ronix |
| Вес | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | RS-0001 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Источник питания | Мережа |
| Додаткові характеристики | Максимальний діаметр свердління: в бетоні 13 мм. в деревині 25 мм. в сталі 13 мм |
| Комплектация | Рулетка.Індикаторна викрутка.Універсальний ніж.6-дюймові комбіновані плоскогубці.Молоток.Розвідний ключ.8-дюймова плоска викрутка.Ключ для патрона |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальна швидкість обертання, об/хв | 2800 |
| Особенности | Обмежувач глибини. Реверс |
| Мощность, Вт | 650 |
| Розмір посадкового місця | 13 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 559 ₴
