
Вентилятор корпусний 120 Х 120 Х 25мм Cougar Apolar 120 ARGB (White), ARGB, Hydro Dynamic Bearing, 4 Pin PWM / 3 Pin ARGB (код
1 349 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 196 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | Apolar 120 ARGB (White) |
| Вид | Вентилятори |
| Гарантія | 36 місяців |
| Живлення і тип конектора | 12 В 3pin, 4pin |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для корпусу та БЖ |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 x 120 x 25 мм |
| Рівень шуму | 37.1 дБ |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Товщина вентилятора, мм | 25 |
| Частота обертів | 600-2200 об/хв ± 10% об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴
