
Вентилятор корпусний 120 Х 120 Х 26мм Zalman AF120 ARGB (600-2000rpm, 3pin+5VARGB, 29.7dBa) (код 142321)
469 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 160 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZM-AF120ARGBBLACK |
| Вид | Вентилятори |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення і тип конектора | 12 В 3-пін конектор |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для корпусу та БЖ |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 x 120 x 26 мм |
| Рівень шуму | 29,7 дБ |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Гідродинамічний підшипник (FDB) |
| Товщина вентилятора, мм | 26 |
| Частота обертів | 600 - 2000 RPM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 469 ₴
