
Вентилятор корпусний 120 Х 120 Х 25мм 2E Gaming Air Cool Infinity M ACF120IMW-ARGB (1200rpm, 3pin, 3pin +5VARGB, 22dBa) (код
384 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-ACF120IMW-ARGB |
| Вага | 85 г |
| Вид | Вентилятори |
| Гарантія | 12 місяців |
| Живлення і тип конектора | 12 В 3-пін конектор |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Призначення | Для корпусу та БЖ |
| Підсвічування | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Розміри | 120 x 120 x 25 мм |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Тип охолодження | Активне |
| Тип підшипника | Підшипник ковзання |
| Товщина вентилятора, мм | 25 |
| Частота обертів | 1200 ± 10% об./хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴
