
Акустична система 2.0 Jedel S-561 2x6W USB Black (код 147408)
529 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jedel |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | USB |
| Артикул | S-561 |
| Вид монтажа | Портативні |
| Виходи | 1 x mini-jack (3.5 мм) |
| Габарити | 101 х 65 х 65 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон частот | 90 - 20000 Гц |
| Харчування | Від USB |
| Колір | Black |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість акустичних каналів | 2.0 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оснащення | Світлодіодна підсвітка |
| Потужність, Вт | 6 |
| Підключення | Дротове |
| Сумісність | Ноутбуки, ПК |
| Тип | Акустична система |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴
