
Монитор 27" PHILIPS 27M2N5500 2K (IPS, 4 mc, 2560x1440, 180Hz, HDMI/DP, USB) (код 148234)
10 309 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI. USB |
| Артикул | 27M2N5500/00 |
| Вес (кг) | 5.68 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Кут нахилу: -5° / +20°. Регулювання по висоті: 130 мм. Поворотний екран (Pivot) +/-90°. Обертання: +/-45° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | 519 x 614 x 261 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Цвет | Dark Grey |
| Контрастність дисплея | 1200:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 1.07 млрд |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1440 (2K QHD) |
| Особенности | Flicker-Free. USB-концентратор. Безрамковий (Сinema screen). Поворотний екран (Pivot). Підтримка HDR. Регулювання за висотою |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.2331 x 0.2331 мм |
| Потребляемая мощность | В робочому режимі: 30 Вт. В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Час реакції матриці | 4 мс (GTG) |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість дисплея | 350 кд/м² |
Информация для заказа
- Цена: 10 309 ₴
