
Монитор 24" PHILIPS 245E1 2K (IPS, 5 мс, 2560x1440, HDMI/DP, AMD FreeSync) (код 148061)
6 449 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | IPS |
| Питание | |
| Потребляемая мощность | 18 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Ігрові технології | AMD FreeSync |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | 245E1S/00 |
| Вес (кг) | 3.24 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: від -5° до 20° |
| Вбудовані колонки | Немає |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | 414 х 540 х 195 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Кут огляду горизонтальний /вертикальний | 178/178 |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1440 (2K QHD) |
| Особенности | Flicker-Free |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення | 75 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 449 ₴
