
Блок питания 1000Вт Cougar GEX X2 1000 (80 Plus Gold, Modular, 120 мм Silent Fan, 10SATA + 6PCI-E) (код 143705)
6 929 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GEX X2 1000 |
| Гарантія | 60 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 10 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 6 |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 1000 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 86 мм 1.54 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), від перевантаження через струм (OCP),від перегрівання (OTP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 6x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 6 929 ₴
