
Корпус Midi-Tower без БП 2E Alfa E190-3U (ATX, 2xUSB3.0, 1xUSB2.0, Perforated Side, Black) (код 134868)
1 239 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.49 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2E-E190-3U |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 148 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпуса | Пластик. Сталь |
| Місця для додаткових вентиляторів | 5 |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Опціональне: Лицьова панель: 2 x 120 мм. Бічна панель: 2 х 120 мм. Задня панель: 1 x 80 мм або 1 x 90 мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 191 x 418 x 359.2 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 1 239 ₴
