
Блок живлення 750Вт 2E GAMING Solid Power Pro (80+ Bronze, 120мм, ATX 3.1) (код 147861)
2 899 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2E-SP750BRSMII-120 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 2x4+4pin |
| Розміри, вага | 140 x 86 x 150 мм. 2.23 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). від перевантаження (OPP). від перевантаження через струм (OCP). від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 899 ₴
