
Блок питания 500Вт Zalman Decamax (ATX 2.31, 80 Plus, 120мм 2500RPM) (код 144992)
1 919 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ZM500-LX3 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 4 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальний рівень шуму, ДБ | 25 |
| Максимальні навантаження | Навантаження лініями: 3.3V 18A; +5V 18A; +12V 38A, -12V 0.3A, +5VSB 3A |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 500 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм 1.35 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). Захист від перевантаження (OPP). Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 1 919 ₴
