
Блок живлення 750Вт Cougar ATLAS750 (87% PLUS Bronze, 6SATA+2PCI-E) (код 143704)
2 929 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Cougar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ATLAS750 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 8 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 86 мм 1.83 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). від перевантаження (OPP). від перевантаження через струм (OCP). від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 4x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 929 ₴
