
Корпус Midi-Tower без БП Cougar MX600 RGB (Игровой корпус, 3.5"+4*2.5", 3*120мм, 1*140мм ARGB Fan, Type C x 1, USB3.0 x2, Audio
5 369 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 10.65 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | MX600 RGB |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 3+1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 400 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло. Метал |
| Особенности | З бічним вікном. З вертикальним встановленням відеокарти. З пиловим фільтром. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Охлаждение | Встановлене: Лицьова панель: 3 x 140 мм ARGB. Задня панель: 1 x 120 мм ARGB |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 235 x 515 x 478 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. CEB. EATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB Type-C. 2 х USB 3.0. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Информация для заказа
- Цена: 5 369 ₴
