
Корпус Midi-Tower без БП 2E Alfa G650 (1xUSB3.0, 1х120мм Black fan, Perforated Side, Black) (код 134870)
1 129 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2E-G650 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 158 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 280 мм |
| Матеріал корпуса | Метал. Пластик |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Встановлене: Задня панель: 1 х 120 мм. Опціональне: Лицьова панель: 3 х 120 мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 332 х 185 х 413 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 3.0. 2 х USB 2.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 1 129 ₴
