
Монітор 24" SAMSUNG S24D300G (IPS, 5 мс, 1920x1080, 100Hz, HDMI/VGA) (код 147207)
4 229 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси | HDMI, VGA |
| Артикул | LS24D300GAIXUA |
| Вага (кг) | З підставкою: 2.4 кг Без підставки: 2 кг |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 540.7 x 428.5 x 175.1 мм. Без підставки: 540.7 x 320.4 x 36.2 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 24" |
| Колір | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особливості | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen) |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Споживана потужність | Споживання енергії: 26 Вт |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 229 ₴
