
Монітор 27" SAMSUNG S27BG400 Odyssey G4 (IPS, 1 мс, 1920x1080 240Hz, HDMI/DP, FreeSync/G-Sync) (код 139934)
9 599 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | LS27BG400EIXUA |
| Вага (кг) | З підставкою: 5,3. Без підставки: 3,6 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: -3 ~ +22. Обертання в площині столу: -15 ~ +15. Pivot (Портретний режим): -2 ~ +92. HAS (Регульована за висотою підставка): 120 мм |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 571.1 x 614.7 x 244.8 мм. Без підставки: 376.6 x 614.7 x 85.4 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Колір | Black |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особливості | Flicker-Free. USB-концентратор. Безрамковий (Сinema screen). Поворотний екран (Pivot). Регулювання за висотою |
| Покриття | Матове |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Споживана потужність | Стандартна: 41 Вт. У режимі очікування ≤0.5 Вт. У вимкненому режимі: ≤0.3 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс (GtG) |
| Частота оновлення | 240 Гц |
| Ширина в пакованні (см) | 24 |
| Яскравість дисплея | 400 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 599 ₴
