
Монитор 24" PHILIPS 24M2N3200 (IPS, 1 mc, 1920x1080 180Гц, HDMI/DP) (код 146118)
5 349 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI х 2 |
| Артикул | 24M2N3200S/00 |
| Вес (кг) | 3.8 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: від -5° до 20° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | 513 х 540 x 213 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 23.8" |
| Цвет | Black-Grey |
| Контрастність дисплея | 1000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen). Підтримка HDR |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Розмір пікселя | 0.2745 x 0.2745 мм |
| Потребляемая мощность | В робочому режимі: 21 Вт. В режимі очікування: 0.5 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість дисплея | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 349 ₴
