
Монитор 24" SAMSUNG S24D360 Curved (VA, 4 мс, 1920x1080, 100Hz, HDMI/VGA) (код 145963)
4 659 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Интерфейсы | HDMI, VGA |
| Артикул | LS24D360GAIXUA |
| Вес (кг) | З підставкою: 3,2. Без підставки: 2,6 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: -2 ° (± 2 °) - 22 ° (± 2 °) |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 416.3 x 547.8 x 214 мм. Без підставки: 325.6 x 547.8 x 108.2 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 24" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 3000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Flicker-Free. Вигнутий екран |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Радіус кривизни, R | 1800 |
| Потребляемая мощность | Споживання енергії (станд.): 19 Вт |
| Час реакції матриці | 4 мс (GTG) |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 4 659 ₴
