
Монитор 24" SAMSUNG S24DG300E (VA, 4 мс, 1920x1080, 180Hz, HDMI/DP) (код 145477)
6 209 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | LS24DG300EIXUA |
| Вес (кг) | З підставкою: 3,9. Без підставки: 2,4 |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 498.7 x 544 x 234.2 мм. Без підставки: 333.3 x 544 x 92 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 24" |
| Цвет | Black |
| Контрастність дисплея | 3000:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 1920x1080 (FullHD) |
| Особенности | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen). Поворотний екран (Pivot). Підтримка HDR. Регулювання за висотою |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Потребляемая мощность | Споживана потужність (макс.): 25 Вт. Споживання енергії (станд.): 21 Вт |
| Час реакції матриці | 1 мс (MPRT) |
| Частота оновлення | 180 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 209 ₴
