
Монитор 27" SAMSUNG S27CG550 Curved 2K (VA, 5 мс, 2560x1440 165Hz, HDMI/DisplayPort) (код 139004)
9 279 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Тип матрицы | VA |
| Пользовательские характеристики | |
| VESA | 75x75 мм |
| Интерфейсы | DisplayPort. HDMI |
| Артикул | LS27CG550EIXUA |
| Вес (кг) | 4.5 |
| Варіанти регулювання положення дисплея | Нахил: -2° ~ 18° |
| Відношення сторін | 16:9 |
| Габарити (ВxШxГ), мм | З підставкою: 477.4 x 616.6 x 272.6 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діагональ дисплея | 27" |
| Контрастність дисплея | 2500:1 |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна кількість кольорів | 16.7 млн |
| Максимальна роздільна здатність дисплея | 2560x1440 (2K QHD) |
| Особенности | Flicker-Free. Безрамковий (Сinema screen), Вигнутий екран |
| Покрытие | Матовое |
| Підсвітка | LED (WLED) |
| Радіус кривизни, R | 1000 |
| Потребляемая мощность | Стандартна: 48 Вт. У режимі очікування ≤0.5 Вт. У вимкненому режимі: ≤0.3 Вт |
| Час реакції матриці | 5 мс |
| Частота оновлення | 165 Гц |
| Яскравість дисплея | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 9 279 ₴
