
Блок питания 400Вт Zalman Wattbit II ZM400-XEII (ATX, без PFC, 120мм) (код 117627)
1 459 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ZM400-XEII |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 4 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 3/0 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В - 16A, +5 В - 15A, +12B — 30 A, -12 В - 0.3 A, +5 V SB — 2 А |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 400 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 х 86 х 140 мм, 1.74 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). Захист від перевантаження (OPP). Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 1 459 ₴
