
Блок питания 800Вт 2E GAMING Extra Power (>90%, 80+ Gold, 140мм, 1xMB 24pin(20+4), 2xCPU 8pin(4+4), 3xMolex, 6xSATA) (код
3 949 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | 2E |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 2E-EP800GM-140 |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 140 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Максимальний рівень шуму, ДБ | 17 |
| Охлаждение | Вентилятор 140 мм |
| Мощность | 800 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 160 x 150 x 86 мм, 2.3 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). від перевантаження (OPP). від перевантаження через струм (OCP). від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 3 949 ₴
