
Блок питания 650Вт FrimeCom FC SM650 (A-PFC, без кабеля питания) (код 146541)
1 609 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FrimeCom |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FC SM650 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 4 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | +5V: 30А. +3.3V: 30А. +12V1: 32А. +5Vsb: 2А. -12V: 0.5A |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 650 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin. 1x4pin |
| Розміри, вага | 150 х 140 х 86 мм, 1.1 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). від перевантаження (OPP). від перевантаження через струм (OCP). від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 1 609 ₴
