
Блок питания 600Вт FrimeCom FC SM600M (A-PFC, модульный) (код 146539)
1 559 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | FrimeCom |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | FC SM600M |
| Гарантія | 12 місяців |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 1 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Максимальні навантаження | +5V: 26А. +3.3V: 30А. +12V1: 30А. +5Vsb: 2А. 12V: 0.5A |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 600 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 х 140 х 86 мм |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). від перевантаження (OPP). від перевантаження через струм (OCP). від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 1 559 ₴
