
Блок питания 700Вт Zalman Decamax ZM700-LX3 (ATX 2.31, 80PLUS STANDARD, 120мм) (код 144994)
2 249 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ZM700-LX3 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Максимальний рівень шуму, ДБ | 25 |
| Максимальні навантаження | Навантаження лініями: 3.3V 20A; +5V 20A; +12V 54A, -12V 0.3A, +5VSB 3A |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 700 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм, 1.6 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). Захист від перевантаження (OPP). Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 2 249 ₴
