
Блок живлення 600Вт Zalman Decamax (ATX 2.31, 80 Plus, 120мм) (код 144993)
2 069 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Zalman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ZM600-LX3 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 3 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальний рівень шуму, ДБ | 25 |
| Максимальні навантаження | Навантаження лініями: 3.3V 18A; +5V 18A; +12V 46A, -12V 0.3A, +5VSB 3A |
| Охолодження | Вентилятор 120 мм |
| Потужність | 600 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 150 x 140 x 86 мм, 1.5 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Технології захисту | Захист від короткого замикання (SCP). Захист від перевантаження (OPP). Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 069 ₴
