
ББЖ для роутера Marsriva KP1EC (4хDC+USB OUT, 2x5V/9V/2x12V, 18W, 8000Ah (30Wh)) LiPol (код 137957)
1 909 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Marsriva |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 18 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость | 8000 |
| Артикул | KP1EC_MARSRIVA |
| Вес | 336 г |
| Вихідна напруга, В | 5/9/12 В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 100 - 240 В |
| Защита от | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Підходить для заряджання | Для роутера |
| Розміри | 108 x 173 х 31.8 мм |
| Тип акумуляторів | Літій-полімерні (Li-pol) |
Информация для заказа
- Цена: 1 909 ₴
