
Блок живлення 300Вт GameMax ATX-300 SFX (80мм, 1xMB 24pin(20+4), 1xCPU 4pin, 3xMolex, 4xSATA, 125x100x63.5) (код 137762)
859 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | ATX-300 SFX |
| Гарантія | 24 місяці |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/0 |
| Кількість роз'ясненнями ємів додаткового живлення для відеокарт | Немає |
| Максимальні навантаження | 3.3 / 5 В: 15 / 15 А, 100 Вт. 12 В: 20 А, 240 Вт. -12 В: 0.5 А, 6 Вт. 5 В sb: 2.5 А, 12.5 Вт |
| Охолодження | Вентилятор 80 мм |
| Потужність | 300 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4pin |
| Розміри, вага | 125 x 100 x 63.5 мм 0.85 кг |
| Система охолодження | Активна |
| Тип | Комп'ютерний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 859 ₴
