
Блок питания 400Вт Chieftec iArena GPA-400S8 (ATX 2.3, APFC, 120мм, 140x150x87мм) (код 85122)
1 749 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Chieftec |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GPA-400S8 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діаметр вентилятора, мм | 120 |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 3 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 2/1 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| Максимальні навантаження | +5V: 17A, +3.3V: 16.0A, +5V & +3.3V combined: 100W, +12V: 30A / 360W, P.F .: 0.9, 12V: 0.3A / 3.6W, +5VSB: 2.5A / 12.5W |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 400 Вт |
| Роз'єм живлення процесора | 1x4+4pin |
| Розміри, вага | 140 x 150 x 86 мм |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від кз (SCP),від перевантаження (OPP), Захист від стрибків струму та напруги (SIP), Захист від перепадів напруги (OVP/UVP) |
| Тип | Компьютерный |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x(6+2pin) |
Информация для заказа
- Цена: 1 749 ₴
