
Блок питания 600Вт Zalman MegaMax ZM600-TXII 600W v.2.3 Fan12см APFC (80 PLUS) (код 113672)
2 299 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Разъемы | |
| Тип разъема подключения питания процессора | 1x4+4pin |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | ZM600-TXII |
| Гарантія | 36 місяців |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | 4/1/6 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2 |
| Максимальні навантаження | +3.3 В - 22 A, +5 В - 21 A, +12 B - 45 A, -12 В - 0.5 A, +5 V SB - 3 А |
| Охлаждение | Вентилятор 120 мм |
| Мощность | 600 Вт |
| Розміри, вага | 150 х 86 х 140 мм, 1.47 кг |
| Тип | Комп'ютерний. Для геймерів |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x6+2pin |
Информация для заказа
- Цена: 2 299 ₴
