
Блок бесперебойного питания EG-UPSO-RACK-3000, On-Line 3000VA (2700Вт), синусоидальный сигнал (код 144062)
27 419 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 30.6 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 2700 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | 1 х USB Type-B. RS-232 |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPSO-RACK-3000 |
| Вихідна напруга, В | 220 ±1% |
| Вихідна частота, Гц | 50 /60 ± 0.5% |
| Габарити | 440 x 728 x 88 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 220 В +/-10% |
| Защита от | Від короткого замикання. Від перевантаження. Захист від перезарядки |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 8 x розетки IEC |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напряжение аккумулятора (В) | 72 |
| Особенности | З дисплеєм. Зі звуковою сигналізацією. Холодний старт |
| Мощность | 3000 ВА |
| Назначение | Для будинку. Для котла. Для серверів |
| Тип архітектури | Безперервної дії (on-line) |
| Тип монтажа | В стійку (rack mount) |
| Форма выходного напряжения | Правильна (чиста) синусоїда |
Информация для заказа
- Цена: 27 419 ₴
