
Блок бесперебойного питания LogicPower LPM-825VA (линейно-интерактивный) (код 88621)
3 009 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.65 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | LPM-825VA |
| Выходная мощность | 825 ВА/577 Вт |
| Габарити | 100 х 153 х 324 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 - 290 В |
| Захист | LogicPower |
| Количество розеток | 2 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Свинцево-кислотний, герметичний акумулятор 12 В 4.5 А*год |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10 хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 009 ₴
