
Блок бесперебойного питания FRIMECOM V-1500 LEDANN (код 127415)
5 229 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FrimeCom |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | V-1500 LED |
| Выходная мощность | 1500 ВА/900 Вт |
| Габарити | 345 х 142 х 162 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Захист | FrimeCom |
| Количество розеток | 3 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична олов'яно-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків |
Информация для заказа
- Цена: 5 229 ₴

