
Корпус Midi-Tower с БП 500Вт GOLDEN FIELD 3802B (код 146537)
2 279 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Golden Field |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 3802B |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло. Метал |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Опціонально: Передня панель 3 × 120 мм. Верхня панель 3 × 120 мм. Задня панель 1 × 120 мм. Нижня панель 2 × 120 мм |
| Потужність блока живлення | 500 Вт |
| Розміри | 373 х 192 х 445 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 2 279 ₴
