
Корпус Midi-Tower без БП GOLDEN FIELD GL704 (код 146536)
2 139 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Golden Field |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GL704 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 340 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло. Метал |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Опціональне: Лицьова панель: 3 х 120мм. Задня панель: 1 х 120мм. Верхня панель: 2 х 120мм Нижня панель: 2 х 120мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 408 х 200 х 459 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 x USB 2.0. 1 x USB 3.2. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 2 139 ₴

