
Корпус Midi-Tower без БП GOLDEN FIELD GL702 (код 146535)
1 919 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Golden Field |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 1 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | GL702 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло. Метал |
| Особенности | З бічним вікном. З системою організації кабелів |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охлаждение | Опціонально: Передня панель 1 × 120 мм. Задняя панель 1 × 80 мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 390 × 180 × 375 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 2.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 1 919 ₴

