
Корпус Mini-Tower с БП 450Вт FrimeCom Q11B Black (код 142434)
1 599 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | FrimeCom |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Q11B |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Матеріал корпуса | Метал. Пластик |
| Особенности | З системою організації кабелів |
| Охлаждение | Опціонально: Задня панель: 1 х 80/90 мм. Бічна панель: 1 х 120 мм |
| Потужність блока живлення | 450 Вт |
| Розміри | 405 x 385 x 178 мм |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 2 х USB 2.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Информация для заказа
- Цена: 1 599 ₴
