
Корпус Mini-Tower без БП Cougar Purity RGB Black (игровой корпус, 1 * 120мм ARGB, mATX/mini-ITX, стеклянное окно) (код 135633)
1 989 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Purity RGB (Black) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительно | Прозора бічна панель із загартованого скла завтовшки 3 мм на петлях. Синхронізація RGB з материнською платою. Макс. довжина блока живлення: 160 мм |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 + 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 305 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 4 |
| Особенности | З бічним вікном. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 4 |
| Охлаждение | Встановлено:Задня панель:1 х 120 мм. Опціонально: Лицьова панель: 2 х 120 мм. Верхня панель: 2 х 120 мм |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 200 x 392 x 360 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Minitower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | Mini-ATX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 1 х USB 3.0. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Информация для заказа
- Цена: 1 989 ₴
