
Корпус Full-Tower без БП Cougar Airface RGB (White) (Игровой корпус, 2*140мм ARGB, 1*120мм ARGB вентиляторы предустановлены,
3 079 ₴
- Готово к отправке
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cougar |
| Количество внутренних отсеков 3,5" | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | Airface RGB White |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дополнительно | Прозора ліва панель: 4-мм загартоване скло. Вбудована система підсвічування. Синхронізація RGB з материнською платою.Світлодіодна ARGB стрічка |
| Цвет | Белый |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 190 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Матеріал корпуса | Загартоване скло, Метал, Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 2 |
| Особенности | З бічним вікном. З підсвіткою. З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охлаждение | Встановлене:Лицьова панель:140мм x2.Задня:120мм х1.Опціональне:Лицьова панель:140мм x2/120 мм x2.Верхня:140мм х2/120 мм х2.Задня:140 мм x1/120 мм x1 |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 230 x 491 x 386 мм |
| Розташування БЖ | Верхнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпуса | Miditower |
| Тип підсвітки | RGB |
| Форм-фактор материнської плати | ATX. EATX. Mini-ITX. microATX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.0. Вхід для мікрофона. Керування підсвічуванням |
Информация для заказа
- Цена: 3 079 ₴
