Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | LPM-1100VA-P |
| Выходная мощность | 1100 ВА/770 Вт |
| Габарити | 330 х 120 х 187 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 - 290 В |
| Захист | LogicPower |
| Количество розеток | 4 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 2 x 12 В, 7.5 А*год |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10 хв |
Информация для заказа
- Цена: 4 629 ₴


