
Блок бесперебойного питания LogicPower LP-1700VA (линейно-интерактивный) (код 107016)
6 369 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 11 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | LP-1700VA |
| Выходная мощность | 1700 ВА/1020 Вт |
| Габарити | 325 х 225 х 125 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140 - 290 В |
| Захист | LogicPower |
| Количество розеток | 2 |
| РК-дисплей | Без дисплея |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Необслуговувана герметична свинцево-кислотна батарея з загущеним електролітом: захист від витоків. 12 В, 8.5 А*год |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час роботи в разі повного навантаження | 15 хв |
Информация для заказа
- Цена: 6 369 ₴
