
Блок бесперебойного питания LogicPower LPM-U850VA-P (линейно-интерактивный, plastik case) (10397) (код 145046)
3 129 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 8.5 |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | LPM-U850VA-P |
| Вихідна напруга, В | 220 ± 10% |
| Выходная мощность | 850 ВА/510 Вт |
| Габарити | 305 х 89 х 140 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 - 290 В |
| Защита от | Від короткого замикання. Від перевантаження. Захист від перезарядки |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество розеток | 2 |
| Напряжение аккумулятора (В) | 12 |
| Особенности | Увімкнення напряму (байпас) |
| Мощность | 850 ВА |
| Назначение | Для будинку |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | 1 x 12 В, 8.5 A*год |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10-15 хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 129 ₴
