
Корпус Midi-Tower без БЖ Chieftec Elox AS-01B (212x462x405мм) (код 136564)
2 439 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Кількість внутрішніх відсіків 3,5" | 2 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.29 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AS-01B-OP |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Чорний |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість встановлених вентиляторів | 1 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 170 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Матеріал корпусу | Метал. Пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | 6 |
| Особливості | З підтримкою системи водяного охолодження |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Охолодження | Встановлено:Задня панель: 1x120 мм вентилятор.Опціонально:Фронтальна панель: 3x120мм або 2x140мм.Верхня: 2x120 мм або 2х140 мм.Задня:1х120мм |
| Потужність блоку живлення | Без блока живлення |
| Розміри | 405 x 212 x 462 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Тип корпусу | Miditower |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, microATX, Mini-ITX |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | 1 х USB 2.0. 2 х USB 3.2. Вихід для навушників. Вхід для мікрофона |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 439 ₴
