
Блок бесперебойного питания LogicPower LPM-PSW-1500VA ((1050Вт) 10/20A, 12V, с прав.синусойдой, без аккум.!, батарея шерсть, для
10 519 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | Зовнішня |
| Артикул | LPM-PSW-1500VA |
| Выходная мощность | 1500 ВА/1050 Вт |
| Габарити | 470 х 220 х 290 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 145 - 280 В |
| Захист | LogicPower |
| Количество розеток | 2 |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Під'єднувальна 12 В, максимальний струм заряду 25 А |
| Форма выходного напряжения | Правильна (чиста) синусоїда |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10-15 хв |
Информация для заказа
- Цена: 10 519 ₴
