
Блок бесперебойного питания EnerGenie EG-UPS-PS1000-01 1000VA (синусоидальный сигнал) (код 136458)
9 519 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 12.6 кг |
| Технические характеристики | |
| Выходная мощность | 800 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 7 |
| Интерфейсы | RJ-45 |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-PS1000-01 |
| Вихідна напруга, В | 220 |
| Вихідна частота, Гц | 50/60 ±1% |
| Габарити | 144 х 345 х 215 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 220 В |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 1 x розетка Schuko. 3 x розетки IEC |
| Напряжение аккумулятора (В) | 12 |
| Особенности | З дисплеєм. Холодний старт |
| Мощность | 1000 ВА |
| Назначение | Для будинку |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Герметичний свинцево-кислотний 12 В/7 А*год. x 2 шт. |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма выходного напряжения | Правильна (чиста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 6-8 годин |
| Час роботи в разі повного навантаження | 10 - 30 |
Информация для заказа
- Цена: 9 519 ₴
