
Блок бесперебойного питания EnerGenie EG-UPSO-3000 3000VA (синусоидальный сигнал) (код 136456)
25 299 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 24.3 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 9 |
| Интерфейсы | 1 х USB Type-B. RJ-45. RS-232 |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPSO-3000 |
| Вихідна напруга, В | 220 ± 10% |
| Выходная мощность | 3000 ВА / 2700 Вт |
| Вихідна частота, Гц | 50/60 |
| Вхідна частота, Гц | 50/60 |
| Габарити | 191 x 419 x 335 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 220 В ± 25 % |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження. Ліній передавання даних |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 3 x IEC-C13, 2 x Type C/F (Schuko) |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напряжение аккумулятора (В) | 72 |
| Особенности | З дисплеєм. Зі звуковою сигналізацією. Холодний старт |
| Мощность | 3000 ВА |
| Назначение | Для аудіо і відеотехніки Для будинку. Для відеоспостереження. Для котла. Для роутера |
| Тип архітектури | Безперервної дії (on-line) |
| Тип використовуваної батареї | Свинцево-кислотна 72 В (6 х 12 В), 9 А/год |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма выходного напряжения | Правильна (чиста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 3 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 8 хв |
| Час роботи в разі половинного навантаження | 20 хв |
Информация для заказа
- Цена: 25 299 ₴
