
Блок бесперебойного питания EnerGenie EG-UPS-3SDT800-01, 850VA, серия Desktop (код 145201)
2 919 ₴
- Нет в наличии
+380 (67) 700-03-80
Менеджер- +380 (67) 674-78-29Бухгалтерія
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 7 |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-3SDT800-01 |
| Вихідна напруга, В | 220 |
| Выходная мощность | 800 ВА/480 Вт |
| Вихідна частота, Гц | 50/60 |
| Вхідна частота, Гц | 50/60 |
| Габарити | 175 x 255 x 93 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Захист | Від короткого замикання. Від перевантаження. Захист від перезарядки |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 3 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напряжение аккумулятора (В) | 12 |
| Особенности | Зі звуковою сигналізацією. Зі стабілізатором напруги. Холодний старт |
| Мощность | 800 ВА |
| Назначение | Для аудіо і відеотехніки. Для будинку. Для відеоспостереження. Для серверів |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Герметична свинцево-кислотна |
| Тип монтажа | Настільні/вертикальні (mini tower) |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 8 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 30 хв |
Информация для заказа
- Цена: 2 919 ₴
