Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність акумулятора, А*год | 8 |
| Аккумуляторная батарея | Вбудована |
| Артикул | EG-UPS-H1500 |
| Вихідна напруга, В | 220 ± 10% |
| Выходная мощность | 1500 ВА/900 Вт |
| Вихідна частота, Гц | 50/60 |
| Вхідна частота, Гц | 50/60 |
| Габарити | 115 x 320 x 220 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 162 - 295 В |
| Цвет | Черный |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 4 |
| Кількість фаз (вхід/вихід) | 1 |
| Напряжение аккумулятора (В) | 12 |
| Особенности | Зі звуковою сигналізацією. Холодний старт |
| Мощность | 1500 ВА |
| Назначение | Для будинку |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивні (line-interactive) |
| Тип використовуваної батареї | Герметична свинцево-кислотна 2 х 12 В, 8 А*г |
| Тип монтажа | Підлогові (tower) |
| Форма выходного напряжения | Апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час заряду батарей, год | 8 год |
| Час роботи в разі повного навантаження | 20 хв |
Информация для заказа
- Цена: 6 239 ₴

